Які матеріали підійдуть для створення тераси на дачній ділянці

Подбати про створення зони для відпочинку у заміському будинку бажано водночас з початком наповнення середовища деревами, квітками та іншими рослинами. Таким чином можна заздалегідь спланувати інтер’єр та оточити терасу гарними елементами. Лаги для терасної дошки купити знадобиться, якщо ви вирішите створити простір з матеріалу ДПК, що є надійним та довговічним.

Підходящі матеріали

Для оздоблення дачної ділянки варто обирати природні матеріали або ті, що імітують їх структуру. Якомога далі від міста, на свіжому повітрі, хочеться максимально оточити себе екологічними елементами. Серед розповсюджених матеріалів, які можуть задовольнити це бажання є: 

  • Цегла. Це виразний матеріал, що надасть терасі класичний, індустріальний вигляд. Цегла сама по собі дуже міцна, довговічна та жодні погодні умови не здатні зруйнувати її. Вона успішно витримає знос, різноманітні погодні умови, тертя тощо. Також цегла вогнестійка, що забезпечить терасу безпекою та зробить влаштування барбекю або вогнища легким та реальним. Цегла не вимагає до себе значного догляду: легко миється, очищається, до неї не «пристає» бруд.
  • Каміння. Цей матеріал часто використовується для створення тераси через його довговічність, міцність та екологічний вигляд. Він витримує знос, ультрафіолетове випромінювання, жорстокі погодні умови тощо. А також надає терасі розкішний та елегантний вигляд, перетворюючи її на справжній природний куточок. Камінь існує в різних кольорах, розрізах, текстурах, а також є багато сучасних методів, які дозволяють навіть його фарбувати. 
  • Натуральне дерево. Для створення природного, теплого та затишного вигляду дерево стане відмінним матеріалом. Воно легко піддається обробкам, різці та будь-яким іншим трансформаціям, тому з нього не складно створювати унікальні композиції. Проте обираючи цей матеріал, важливо розуміти, що доглядати за ним доведеться ретельніше, ніж за іншими різновидами покриття для тераси. Регулярна обробка дерева, покриття захисними шарами лакування тощо можуть продовжити термін його експлуатації. 

Окрім таких екологічних матеріалів, є можливість обрати для будівництва тераси ДПК дошки. Вони також будуть надавати природний вигляд середовищу, схожий на дерев’яне покриття, проте на відміну від нього відрізнятиметься своєю довговічністю, легкістю в обслуговуванні. За посиланням https://polyroot.com.ua/ ви можете переглянути асортимент ДПК дошок, які пропонує український виробник, та обрати той колір, який підійде під основний дизайн інтер’єру домівки або саду. Відтінків цих дошок дуже багато, адже вони виготовляються с синтетичного матеріалу, що дозволяє фарбувати їх на виробництві як завгодно.