Компанія БТІ в Києві виконає усю необхідну документацію на нерухомість

На сьогодні розпочинати будівництво без дозвільної документації неможливо, крім новобудови необхідно отримати дозвільні документи на новобудову, якщо необхідно зробити перепланування або зміну цільового призначення. Саме такі послуги пропонує приватна компанія БТІ “МЕГАПОЛІС БУДЕКСПЕРТ”, вони швидко та в зручний для вас час зможуть виїхати на місце, зробивши всі експертні заключення та нададуть всі необхідні документи. Експерти БТІ зможуть зробити всі необхідні дозвільні документи, а саме: дозвіл на будівництво будинку, оформлення будівельного паспорта, отримати експертизу проєкту, отримати ліцензію на будівництво, переведення приміщення з житлового в нежитлове, отримання дозвільних документів на введення в експлуатацію тощо.

Необхідні документи для отримання дозвільної документації в місті Київ

  • копія документів осіб, які будуть робити заключення;
  • копія ліцензії на будівельні роботи;
  • копія документа на право власності земельної ділянки;
  • проектна документація на будівництво.

Попри всі складнощі та незручності з оформленням, приватна компанія БТІ “МЕГАПОЛІС БУДЕКСПЕРТ” візьме на себе всі зобов'язання і якомога швидше зробить всі необхідні дозвільні документи, що спростить вам життя та збереже дорогоцінний час. Компетентні в кожній галузі спеціалісти допоможуть розібратися в усіх питаннях, щодо проведення технічної інвентаризації, будівельної експертизи або будівельного контролю, оформлення технічної та правової документації на нерухомість або введенні в експлуатацію будівельних об’єктів тощо.

Компанія БТІ, що знаходиться за адресою м.Київ, Печерський район, Б-р Лесі Українки, буд. 26, корпус 1, оф. 25 має великий досвід та знання, що дозволяє отримати якісний результат. Спеціалісті компанії БТІ із задоволенням дадуть більш детальну відповідь на всі питання та складуть кошторис, який буде перерахований індивідуально під вас.