Як забезпечити своєму коту щасливе життя

Мати домашніх улюбленців – це неабияка відповідальність, яку мають усвідомлювати власники тваринки. Навіть маючи вдома таку самостійну та самодостатню істоту як кіт, потрібно приділяти увагу до забезпечення його належного розвитку та щастя. Корм для котів ціна ви можете дізнатися на сайті магазину, в якому в будь-який час зможете придбати якісну їжу для свого улюбленця. 

Що потрібно коту для щастя 

Часто ми звикаємо до того, що подарувати певний рівень щастя можуть матеріальні блага – це диктують ті цінності, які оточують нас в умовах сучасного способу життя. Проте це не головна умова для того, щоб людина або домашня тварина відчувала себе щасливою. Звісно, отримувати належну кількість вітамінів, поживних речовин та інших мінералів, коту потрібно через якісний корм, який ви можете придбати на сайті інтернет магазин VizOK, проте варто не забувати про інші дрібниці, які здатні наповнити життя домашнього улюбленця любов’ю навіть без покупок: 

  • Спілкування з котиком. Коти – дуже розумні істоти, які здатні не тільки відчувати настрій свого господаря на рівні інтуїції, але й розуміти людську мову. Кожен, в кого вдома є кіт, мав помічати: як тільки почнете розмовляти до свого улюбленця, він почне уважно прислухатися, мурликати у відповідь, намагаючись донести відповідь у своєму еквіваленті. Гладьте свого котика частіше, говоріть з ним лагідно, створюйте такі моменти, коли ви можете побути разом та приділити належну увагу один одному. 
  • Проведення ігор та розваг. Коти, окрім свого високого інтелекту, зазвичай ніколи не стануть відмовлятися від гри у доганялки або хованки. Це допоможе розтрачувати тварині ту енергію, яка в нього накопичується за день для того, щоб відчувати себе здоровою та спати міцніше. Різноманітні іграшки можна знайти на спеціалізованих сайтах або у зоомагазинах. В залежності від рівня розвитку інтелекту підбирайте такі розваги, які будуть цікаві саме вашому коту. Адже якщо улюбленець має дуже розвинений інтелект, йому може бути не цікаво гратися з примітивними іграми для звичайних котів. 
  • Котики потребують окрім спілкування ще й належної ласки та уваги. Вони завжди люблять, коли на них дивляться, гладять по голові, коли не проходять мимо тощо. Часто представники світу котів можуть поводитися дуже гордо та неприступно, проте це не означає, що про них можна забути та не приділяти ту увагу, про яку насправді завжди мріють. 
  • За можливістю бажано відвідувати зі своїм котом природні місця, де він зможе насолодитися вільністю середовища, полазити по деревах. Дача стане ідеальним місцем для відпочинку на вихідних. А якщо можливості відвідувати дім за містом немає, тоді варто з самого малеча потурбуватися про майбутнє та почати привчати улюбленця до прогулянок у дворі. 

Не давайте своєму коту приводів для стресу – таким чином він буде жити довше та щасливіше.