Основні правила вибору щіток склоочисника для автомобіля

Кожен водій знає, наскільки важливо слідкувати за станом свого автомобіля та вчасно міняти його комплектуючі. Це ж стосується і двірників, без яких ви не зможете слідкувати за ситуацією на дорозі та можете потрапити в аварію. Щоб забезпечити безпеку під час поїздки, потрібно купити якісні щітки склоочисника, котрі можуть мати різну конструкцію та свої особливості.

Які двірники можна назвати найкращими?

Всі щітки можна розділити на зимові та літні. Перші відрізняються високою еластичністю, адже в їх конструкції використовується м’яка гума. При цьому найкращими можна назвати безкаркасні моделі, що не обмерзають навіть на великій швидкості. Літні варіанти будуть гарним вибором на теплу пору року, вони гарно прилягають до скла та забезпечують якісне очищення.

При виборі щіток склоочисника потрібно враховувати ряд критеріїв:

  • яке кріплення використовується;
  • розміри щіток, зокрема, їх довжина;
  • якість матеріалу конструкцій;
  • ціна моделей.

Ці критерії необхідні для того, щоб знайти найкращі двірники під тип свого автомобіля.

Види щіток склоочисника

Сьогодні виробники пропонують найрізноманітніші варіанти двірників. Але як зазначають експерти Dvorniki.ua, всі вони розподіляються на три види.

  • Каркасні. Моделі мають демократичну ціну, вони відрізняються універсальною конструкцією та підходять під різний тип скла. В деяких моделях втулки та осі виконані із якісного пластику, тому вони мають низьку ступінь обмерзання. Але термін служби моделей малий, вони швидко починають скрипіти та нещільно прилягати до скла.
  • Безкаркасні. Вони мають конструкцію, яка зовсім не заважає огляду водія. Зокрема, щітки складаються з тонких пластин з металу, які утримують гумове лезо. Також є кріпильний кронштейн та заглушки з пластику в центрі. Моделі не бояться обмерзання, вони витривалі, щільно прилягають до скла, але не є універсальними.
  • Гібридні. Ці двірники відрізняються унікальною конструкцією, завдяки якій залишаються універсальними, але гарно витримують зовнішні навантаження. Моделі підлаштовуються під будь-яку форму скла, міцно прилягають до нього та не обмерзають. Гібриди мають гарну аеродинамічність, забезпечують якісне очищення скла та прослужать довго. Єдиний їхній недолік – це висока ціна.

Обираючи двірники, важливо враховувати тип кріплення до автомобіля. Про нього можна дізнатися з характеристик машини, після чого вже обирати щітки склоочисника. Крім того, можна купити моделі з перехідниками, завдяки чому ви легко встановите їх без врахування типу кріплення. А якісні та надійні очисники забезпечать гарну видимість при будь-якій погоді.