Чому пальне від UPG якісне в будь-якій ситуації?

Якість палива безпосередньо впливає на вашу безпеку

Багато автолюбителів з України розглядають питання з вибором пального для їх автомобілів, виключно грунтуючись на його вартості, абсолютно не звертаючи уваги на показник якості. На українських мережевих АЗС можна купити паливо, як українського, так і зарубіжного виробництва, але країна виробництва, при цьому, абсолютно не є показником того, якої якості буде саме пальне. Звертати ж увагу варто на:

  • відповідність палива європейським стандартам якості;
  • чи поставляється пальне на АЗС безпосередньо від виробника;
  • чи проводиться контроль якості палива на АЗС, і яким саме чином.

Детальніше розберемо вищевказані пункти на прикладі мережі автозаправок UPG

Пальне, що поставляється на заправки мережі UPG, виробляється виключно потужностях, які пройшли модернізацію техобладнання. Таким чином досягається краща глибина переробки нафти, що і потрібно за європейськими стандартами. У той же час, небажані і шкідливі для атмосфери домішки в такому пальному максимально зменшуються апаратним і технологічним способом (мова в першу чергу про бензол). Не менш важлива для автомобіля також і концентрація смол в паливі, – в бензині та дизелі від UPG даний показник зведений до мінімуму. Це важливо, оскільки підвищений вміст смол в пальному провокує утворення накипу і сірки, внаслідок чого з'являється корозія. Слід пам'ятати, що паливо високої якості при горінні виділяє більше енергії, а це знижує витрату, підвищуючи безпеку як для самого автомобіля, так і для навколишнього середовища.

У UPG працює власна служба логістики, тому поставки бензину, дизельного палива і автомобільного газу до місця безпосередньої дистрибуції контролюється фахівцями компанії. На першому етапі відбувається завантаження пального в цистерни, далі воно транспортується залізницею до нафтобаз, на яких розташовані резервуари для кожного з видів пального (це дозволяє зберігати заводські характеристики і гарантувати чистоту палива). Після цього, на нафтобазі паливо розливається по цистернах брендованих бензовозів, які і доставляють його на кожну з АЗС.

Контроль на кожній стадії – пріоритет компанії UPG

Кожна стадія ретельно контролюється, оскільки головним пріоритетом компанії UPG є якість наданого споживачеві палива. Для цих цілей кожна партія мального має паспорт від виробника. На нафтобазах також проходить лабораторне тестування за допомогою використання методу контрольних проб. На його підставі і видається сертифікат якості і дозвіл на продаж палива. Під час перевезення пального, всі люки і крани пломбуються, а перевірка справності колонок на АЗС проводиться в обов'язковому порядку, раз в певний період. У той же час, іноді паливомір автомобіля може показувати нижчі значення, ніж колонка. У таких випадках клієнт має право вимагати та бути присутнім при тестуванні. У цього процесу є офіційна назва – «запросити контроль протоки», для цих цілей на кожній АЗС є спеціальні вимірювальні прилади.

Важливою перевагою від UPG є також можливо здійснювати покупки онлайн, користуючись сайтом або додатком UPGgood. Таким чином, можна отримувати знижки на пальне, а також дистанційно керувати покупками без черги (в тому числі це стосується замовлення страв з VIVO cafe при АЗС).