Компанія AB InBev Efes потрапила в рейтинг кращих роботодавців

Компанія AB InBev Efes Україна потрапила в рейтинг кращих роботодавців нашої країни. Дана компанія відома завдяки брендам «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», «Corona Extra», «Bud», «Stella Artois», «Село і люди», «Де Сад» та іншим. Рейтинг був складений відомим журналом Forbes Україна, в якому вищевказана компанія посіла чотирнадцяте місце.

Такий рейтинг компанія AB InBev Efes Україна отримала не випадково, адже в сучасних умовах за часів пандемії, важливо було зберегти весь персонал в повному обсязі і продовжувати працювати без істотних збоїв. Нові умови роботи також сприяли реалізації деяких нововведень для оптимізації робочого процесу, адже багато працівників перейшли на віддалений вид роботи. Варто відзначити, що компанія AB InBev Efes Україна подбала і про своїх співробітників, які залишилися працювати в штатному режимі, адже кожен з них був забезпечений засобами індивідуального захисту.

Фактори, за якими AB InBev Efes Україна потрапила в рейтинг

Варто зазначити, що на рейтинг впливали в першу чергу опитування багатьох співробітників, в кількості приблизно 11 000 зі 150 найбільших вітчизняних компаній. Головними показниками для правильної оцінки критеріїв роботодавців стали: лояльні якості - 25%; заробітна плата - 20%; робоче місце і графік роботи - 20%; інформаційна відкритість - 10%; відчуття турботи з боку компанії під час пандемії - 5%; наявність соцпакету - 5%; можливість зростання в компанії - 5%; і інші критерії - 10%.

Також з даного питання висловився президент компанії AB InBev Efes Україна Дмитро Шпаков, який підкреслив, що для компанії в першу чергу важливий персонал, і тому важливо любими методами підтримувати співробітників і створювати хороші і безпечні умови праці. Для досягнення поставлених цілей потрібно вчасно задіяти різні онлайн-інструменти, адже саме такі нововведення здатні створити безпечні умови праці і зберегти потрібну продуктивність і залученості працівників. При цьому компанія AB InBev Efes Україна запустила виробниче стажування Supply Discovery Trainee, і зуміла залучити багатьох молодих фахівців, які продовжують і по сьогоднішній день успішно працювати в компанії.