Планування транспорту – системи Qguar TMS

Кожному великому підприємству вкрай важливо вибудувати ефективну систему управління транспортними перевезеннями, що забезпечить його безперебійне і ефективне функціонування, отримання прибутку і активного розвитку. Планування транспорту за допомогою програмно-апаратного комплексу TMS – це можливість покращення надання послуг з перевезення, підвищення оперативності виконання поставлених задач. Така система дозволяє відстежувати вантажоперевезення безперервно в режимі реального часу.

Функції автоматизованого модуля Qguar TMS

Управління транспортом охоплює практично всі процеси підприємства, пов’язані з перевезенням і доставкою різноманітної продукції.

Програма Qguar TMS здатна полегшити управління наступними операціями:

  • диспетчеризація;
  • облік;
  • контроль дотримання термінів перевезень;
  • можливі ненормовані перевитрати матеріалів;
  • витрати водіїв під час виконання виробничих завдань;
  • планування своєчасного обслуговування, ремонту автомобілів;
  • облік кадрової інформації;
  • розрахунок вартості послуг, отриманої виручки;
  • підготовка звітів.

Виконання перерахованих вище ти багатьох інших задач автоматизованою системою допоможе підприємству працювати швидше, ефективніше, обслуговувати клієнтів якісніше, суттєво знизити витрати.

Використання програмного модуля Qguar TMS допомагає перевіряти дотримання водієм запланованого маршруту, цілісність вантажу, оптимізувати вантажоперевезення, безпомилково розраховувати кількість необхідних зупинок і точок завантаження/вивантаження.

Вибір системи автоматизації транспорту

Систематично такі програми розділяються на установочні і хмарні. Використання установочних вимагає придбання чи оренду відповідного обладнання та його установки безпосередньо на підприємстві. В цьому випадку потрібно використовувати ліцензоване серверне обладнання.

Хмарна система управління транспортом може існувати в хмарі компанії, для її використання потрібно щомісячно оплачувати підписку. Разом з підпискою і хмарою клієнт отримує захист системи від можливих вірусних атак, необмежену пам’ять, що дозволяє зберігати великі об’єми інформації, вільний доступ до неї в будь-який час з будь-якого місця.

Система Qguar TMS являється найбільш затребуваною серед власників транспортних компаній. Її використання разом з програмою управління складським господарством дозволить організувати ефективну роботу підприємства та підвищити його конкурентоспроможність. Більш детально ознайомитись з можливостями програми управління роботою складу можна на посиланням https://quantum-int.com/uk/qguar-wms-sistema-upravleniya-skladom/.

Автоматизація основних процесів, пов'язаних з вантажоперевезеннями, це шанс підняти на новий рівень послуги, що надає підприємство, та покращити свій фінансовий стан.