Сьогодні така продукція, як кабель ПВС, затребувана як ніколи. Адже прожити без електрики неможливо. Ми постійно використовуємо різноманітні електричні пристрої та не можемо обійтися без якісних кабелів та шнурів. Сучасний провід ПВС – це набір жил із міді середнього та маленького перерізу. Такі жили сплетені між собою та обтягнуті спеціальною оболонкою ПВХ зовні.

Дані кабелі експлуатуються досить тривалий час. Вони будуть служити вам не менше 12 років. Але лише за умови, що ви робите все відповідно до доданої інструкції.

У стандартній кліматичній зоні такі вироби здатні витримати найспекотнішу літню, а також найнижчу зимову температуру. Одним із найсуттєвіших плюсів застосування кабелю є його оболонка. Виконана вона із якісного матеріалу, який відрізняється високою стійкістю до пожежі та не підтримує процес горіння, якщо в приміщенні вогонь.

Основна сфера використання ПВС

Сфера використання ПВС дуже різноманітна. Необхідний кабель для підключення різноманітних електричних пристроїв, а також обладнання до мереж. Найчастіше його встановлюють для налагодження роботи освітлювальних мереж. З даних шнурів можуть бути виконані спеціальні подовжувачі, які необхідні роботи електричних інструментів.

Виріб ідеальним чином підходить для організації приєднання пристроїв у тих будинках, де в силу певних конструктивних особливостей потрібні постійні перегини дроту. Проводи такого типу практично не залежать від кількості перегинів. Якщо є деформація шнура, тоді його ресурс дорівнюватиме не менше 29000 циклів. Якщо кабель перетискатиметься безпосередньо з радіусів від 4-х см, він пропрацює без перебоїв до 6000 циклів. Середній експлуатаційний термін продукції не менше 12 років. Мінімальний термін – 5 років.

Загалом кабелі застосовуються для:

  • здійснення підключення різного побутового обладнання, такого як мікрохвильові печі, холодильні пристрої, праски та інше;
  • як під'єднувальний кабель, який виконується з міді для всіляких потреб;
  • для здійснення проведення на будь-яких об'єктах;
  • якщо потрібно здійснити підключення невеликої с/г техніки. Повсюдно використовується садівниками.

Основні переваги кабелю:

  • високі показники якості;
  • гнучкість;
  • можливість застосування у різних електромережах 220, а також 380 В;
  • досить невелика вага;
  • простота монтажу;
  • прийнятні ціни.

Компанія ВСЕ Е пропонує клієнтам значний асортимент кабельно-провідникової продукції, що відповідає заявленим стандартам. Ми комплексно підходимо до виконання роботи та організуємо постачання товарів на найвищому рівні. Фахівцями постійно здійснюється поетапний контроль за якістю реалізованих виробів. Ми проводимо регулярну сертифікацію та надаємо кожному клієнту всі гарантії на вироби. Телефонуйте за вказаними телефонами або звертайтеся до консультантів.