Чому повербанк не заряджає айфон? Розбираємося з можливими «траблами» зовнішнього акумулятора

Можливість заряджати смартфон в дорозі є цінним надбанням для кожного, кому потрібно залишатися на зв’язку. Та коли павербанк раптово перестає заряджати або заряджатися сам, це не може не викликати розчарування. У цій статті AVIC досліджуються причини, чому пауербанк може не заряджатись, і що ви робити, щоб усунути проблеми. 

Як скинути налаштування Power Bank? 

Якщо вам потрібно скинути налаштування повербанку, скористайтесь відповідною кнопкою. Зазвичай, така розташована біля порту заряджання та позначена як «reset». Натисніть і утримуйте її кілька секунд.

Не допомогло? Перевірте кабель живлення на цілісність та справність – підключіть до інших пристроїв. Якщо він не працює, замініть на новий. Глибоко розряджений повербанк також заряджається довше. 

Чому айфон не заряджається від Power Bank? 

Є кілька причин несправності. 

  1. Зарядний пристрій розряджений або не сумісний з iPhone.
  2. Кабель, який використовується для підключення iPhone до зовнішнього акумулятора, пошкоджений.
  3. Зіпсувався адаптер для розетки USB.
  4. Батарея iPhone виснажена та потребує заміни.

Спочатку перевірте всі ці варіанти, перш ніж звертатися за допомогою до сервісного центру. Якщо впевнені, що проблема саме в павербанку, можна купити зовнішній акумулятор з бездротовою зарядкою IRONN Magnetic Wireless 10000mAh. Пристрій сумісний з продуктами Apple та може заряджати до 3-х пристроїв одночасно! 

Power Bank блимає, але не заряджається 

Проблема, ймовірно, пов’язана тим, що павербанк не отримує достатньо енергії через USB-кабель для заряджання акумулятора. Інша причина – батарея несправна і потребує заміни. Може бути так, що вона несумісна з пристроєм, який ви намагаєтеся зарядити. Щоб визначити точну причину, перевірте з’єднання та кабелі або спробуйте інший пристрій. 

Пауербанк: що робити, щоб працював довше?

Щоб пристрій для заряджання ваших гаджетів працював якомога довше, потрібно: 

  • повністю розряджати, і лише потім його заряджати;
  • намагатись не заряджати повербанк якомога частіше;
  • якщо споживається занадто багато струму або напруга висока, Powerbank варто вимкнути, щоб запобігти пошкодженню батареї.

Також переконайтеся, що під час заряджання гаджетів акумулятор не знаходиться під прямим сонячним промінням – надмірне нагрівання точно не піде йому на користь. 

Повербанки та проблеми з заряджанням iPhone 15 

Цього року Apple додала порт USB-C до лінійки iPhone 15 , що дозволяє йому працювати з кабелями USB-C, блоками живлення USB-C тощо. Виявляється, деякі павербанки USB-C не працюють належним чином з Айфон 15. Чому так? Опція недоступна для деяких батарей через функцію зворотної зарядки iPhone. Тому єдиний спосіб змусити їх заряджати «iPhone» – використовувати порт USB-A, наприклад, повербанк IRONN Magnetic Wireless. Пристрій може відновлювати енергію не лише айфонів, а й Apple Watch та AirPods. 

Де купити хороший пауербанк для заряджання айфона? 

Магазин електроніки, гаджетів та техніки AVIC є виробником IRONN, та має в асортименті десятки інших зовнішніх батарей. Ціна на павербанки вигідна, бо без націнки посередників. Можна замовити Power Bank онлайн або купити у фірмових магазинах в Харкові, Києві, Дніпрі чи Одесі.