Вважається, що під час проведення наукових досліджень важливо перевіряти гіпотезу, а не доводити її. Публікація наукової статті це не проста справа. Якщо ви не справляєтеся самі вам можуть допомогти фахівці.

Прості кроки до написання наукової статті

Ось кілька кроків які потрібно зробити для того, щоб її скласти.

Напишіть заяву про бачення. Яка ключова ідея вашої газети? Умійте сформулювати це одним реченням, тому що це речення, до якого ви повертатиметеся кілька разів упродовж усієї статті. Думайте про свою статтю як про пресреліз: яким має бути підзаголовок? Якщо ви не можете сформулювати ключове відкриття або досягнення в одному реченні, значить, ви не готові писати статтю.

Заява про бачення має спрямовувати ваше наступне важливе рішення: куди ви відправляєте? Кожен журнал має свій стиль і порядок розділів. Ухвалення цього рішення до того, як ви напишете хоча б одне слово, згодом заощадить вам багато часу. Обравши журнал, перевірте на вебсайті вимоги до форматування, обмежень за довжиною та цифрами.

Не починайте з самого початку

Логічно, що статтю має сенс починати з анотації або, принаймні, вступу. Не. Часто в підсумку ви розповідаєте зовсім іншу історію, ніж та, яку ви збиралися розповісти. Якщо ви почнете зі вступу, то на той час, коли все інше буде написано, вам, імовірно, доведеться переписати обидва розділи.

Розкадрування фігур

Малюнки — найкраще місце для початку, тому що вони складають основу вашої статті. На відміну від вас, читач не живе цим дослідженням уже рік чи більше. Отже, перша цифра має надихнути їх на бажання дізнатися про ваше відкриття.

Класичний організаційний підхід, який використовують письменники, — це "розкадровка", коли всі фігури розкладаються на дошках. Це можна зробити за допомогою програмного забезпечення, такого як PowerPoint, Prezi або Keynote. Один із підходів полягає в тому, щоб помістити заяву про бачення на перший слайд, а всі ваші результати — на наступні слайди. Для початку просто включіть усі дані, не переймаючись порядком або важливістю. Наступні проходи можуть оцінювати консолідацію наборів даних (наприклад, формування панельних малюнків) і відносну важливість (наприклад, основний текст порівняно з доповненням). Цифри мають бути розташовані в логічному порядку, щоб підтримати ваше твердження гіпотези. Примітно, що цей порядок може бути або не бути порядком, у якому ви взяли дані. Якщо вам не вистачає даних, це має стати очевидним на цьому етапі.

Зробіть вашу публікацію кращою завдяки професіоналам. Наша компанія допоможе вам.