В поточному сезоні будуть популярні каблучки масивні, з великою кількістю декору, незвичайної форми й в комбінованому металі. Біжутерія відходить на другий план. Цілком вигідно купити каблучку https://zolotoyvek.ua/ua/kolca/ з дорогоцінного металу, оскільки мода на ювелірні прикраси змінюється нечасто, і набутий аксесуар буде актуальний тривалий період носіння. При цьому, найдорожчі — не означає наймодніші. Потрібно чітко розуміти, що зараз знаходиться в трендових позиціях і дотримуватися цього курсу з урахуванням, звичайно, своїх уподобань і типу зовнішності.

каблучки

Трендові позиції ювелірних каблучок у 2021

Мають великий попит срібні персні. Бажано, щоб вони були масивними, виглядали велично і дорого, привертали увагу. Красиво відтіняють холодний платиновий блиск срібла бірюза, яшма або перли. На піку модних позицій — нестандартність. Нехай каблучка буде химерною, незвичайною та епатажною. Можна ж зробити її акцентом образу. Виняток становить тільки обручка. Ця ювелірна прикраса має бути універсальною і підходити під будь-який стилістичний образ, настрій і образ життя. Тому молодята вибирають обручки у вигляді класичних ободків з білого, жовтого, червоного або комбінованого золота, іноді з інкрустацією дорогоцінних каменів: прозорих або чорних фіанітів і діамантів.

Якщо хочете відповідати трендам 2021 сезону, купуйте такі види каблучок:

  1. Фалангові. Вони мають великий попит в мінімалістичному вигляді. Красиво виглядає декілька аксесуарів на різних фалангах пальців. Прикраса підкреслює витонченість жіночих рук.
  2. Масивні прикраси з камінням або з литого металу. Зараз самі трендові позиції — з великими, і часом навіть гіперболізованим камінням. Це виглядає доречно, якщо колір каменю поєднується з кольором очей або підходить стилістично і по палітрі одягу.
  3. Каблучки з розривами. Така прикраса не суцільна, вона має розриви на зовнішній стороні, що виглядає креативно і незвично.
  4. Об'ємні каблучки, які займають відразу кілька фаланг. Коштовності були показані на багатьох модних показах, вони виглядають красиво і привертають увагу. Але такі каблучки дуже непрактичні. Їх купують для особливих випадків, щоб надіти один або кілька разів на урочистий захід або неформальну вечірку.

Купити зносостійку, довговічну та стильну каблучку можете в ювелірному будинку Золотий Вік. Каталог наповнений актуальними позиціями, тому кожна дівчина зможе вибрати аксесуар з урахуванням модних тенденцій, уподобань, типу зовнішності, способу життя та стилю в одязі. Є можливість покупки онлайн або з приміркою в найближчому шоурумі.