У гонитві за красою жінки використовують будь-які підручні засоби. Щоб розлучитися з целюлітом, що псує естетику жіночого тіла, дівчата роблять всілякі обгортання і маски, але найефективнішим і легко доступним засобом вважається скраб для тіла. Приготувати засіб можна вдома, будучи повністю впевненим в його користь і натуральному складі, а допоможе нам в цьому сайт Фітомаркет.

Що собою являє скраб від целюліту

Будь-скраб - це суміш з натуральних або синтетичних компонентів, в складі яких присутні дрібні частинки, що масажують шкіру і відлущують її ороговілу поверхню. Скраби мають наступні корисні властивості:

  • відлущування ороговілих клітин шкіри;
  • поліпшення кровообігу в підшкірних судинах;
  • легкий масаж тіла в процесі нанесення надає на шкіру засобу;
  • після скрабування шкіра «дихає», набуває більш здоровий вигляд.

Існують кілька різновидів скрабіруючих речовин, і різні скраби допустимо чергувати між собою. Важливо пам'ятати, що не всі з них підходять для щоденного використання, а застосовуються не частіше ніж один раз на тиждень. Після скрабу добре наносити на шкіру антицелюлітний крем бренду Тайфун.

Мило-скраб представляє собою звичний шматок мила, до складу якого були додані скрабіруючі компоненти. Класичним скрабом вважається емульсійний засіб, що містить грубі абразиви для більш глибокого очищення шкіри. Саме класичними скрабами не можна користуватися на постійній основі, скоротивши їх застосування до одного разу. Крем-скраб - це гель, що містить в складі м'які абразиви і зволожуючі олії, що робить вплив акуратним і дозволяє використовувати скраб щодня.

Антицелюлітні скраби виявляють помітний результат тільки після серії регулярних використань. Але важливо розуміти, що застосування скрабу як єдиного методу боротьби з целюлітом не допоможе. Для досягнення максимального ефекту скрабування необхідно застосовувати в комплексі з правильним раціоном харчування і фізкультурою.

Скраб для схуднення

Скраб проти целюліту: що входить до його складу

Домашні скраби беруть за основу будь-які натуральні компоненти, які здатні відлущити шкіру і чинять ефект масажу: насіння, кава, вівсянка, морська сіль. Крім основної речовини, в хороший скраб обов'язково має входити щось для зволоження шкіри. В якості натуральних зволожувачів додають арома або рослинні олії. Зволожуючий компонент - невід'ємна частина антицелюлітного скрабу, тому виробники додають в магазинну продукцію колаген і гіалуронову кислоту, що підтримують пружність шкіри.

Різноманітність рецептів

Готуються домашні скраби за принципом змішування основи (абразивних частинок) і зволожуючого компонента. Якщо вдома є кавоварка, залишки кавової гущі можна пустити на виробництво устаткування. Також допустимо використовувати сіль або цукор, крупи.

Найбільшою популярністю користуються медові скраби. Досить змішати мед (підійде будь-який на вибір) із залишками кави або вівсянкою. Інгредієнти беруться в пропорції 1: 1. Якщо є бажання, для пом'якшення можна додати в скраб трохи оливкової олії. Головне - не переборщити: олії повинно бути вдвічі менше, ніж основних компонентів.

Цікавий варіант вийде, якщо поєднати каву та кокосову олію. В скраб також можна додати кокосову стружку. Отриманий засіб володіє не тільки корисними властивостями, але і ненав'язливим ароматом кокоса, що робить процедуру ще приємніше. Каву також можна додавати в жирний йогурт або простий гель для душу, отримуючи чудові крем-скраби буквально за пару хвилин. Більше продуктів для догляду за тілом при схудненні є у бренда Тайфун.