Кожна жінка мріє стати щасливою мамою. Коли це відбувається, молода матуся намагається дати малюкові все, що потрібно. З появою дитини виникають питання щодо вибору речей та одягу для новонародженого. Природно, батькам хочеться, щоб крихітка була одягнена зручно та за останнім словом моди. Поради, який купити одяг для немовлят, дає інтернет магазин https://nestling.com.ua/ua/catalog/odezhda-dlya-novorozhdennykh/, на сайті якого представлені гарні якісні речі для новонароджених та дітей до двох років.

Коли купувати речі немовлятам?

Деякі батьки починають купувати одяг ще до появи малюка на світ, проте такий підхід не зовсім правильний. І це не пов'язано з прикметами або чимось подібним: ви можете не вгадати з розміром, що важливо для маленької дитини.

Перш ніж вибирати дитячі речі для новонароджених, необхідно точно визначити розмір малюка, щоб одяг не був занадто вільним, але і не здавлював животик, ручки та ніжки маляти. Варто врахувати, що новонароджені швидко ростуть, тому речей потрібно мінімум. Всі необхідні елементи одягу для немовлят можна купити в інтернет магазині nestling.com.ua, де завжди є величезний вибір. Це можуть бути як окремі речі, так і комплекти дитячого одягу, гармонійно підібрані за кольором і фактурою.

Що врахувати при покупці одягу для новонароджених?

При виборі речей для найменшого члена родини потрібно бути уважним.

  • В першу чергу, необхідно визначитися з матеріалом, з якого буде зроблений дитячий одяг. Найкращий варіант для маляти — бавовняні тканини, їх походження натуральне. Такі тканини будуть безпечними для малюка, вони не викликають алергії, на відміну від синтетики.
  • Варто звернути увагу на шви, краще купити одяг для новонароджених зі швами зовні, або з такими, які будуть невідчутні. Тоді дитині буде комфортно, а на шкірі не буде вм'ятин і подразнень.
  • Якщо на речах для маленької дитини присутні застібки, вони повинні бути найпростішими, в більшості випадків це кнопки.
  • Ще один з важливих моментів — декор на одязі немовляти, намагайтеся обійтися без нього. Якщо це простий малюнок, то проблем немає, але якщо присутня вишивка або аплікація, треба подумати.
  • Перед тим як купувати одяг новонародженому, переконайтеся в його якості і м'якості, щоб малюкові було зручно.

Всі дитячі речі, які надягають через голову малюка, необхідно підбирати обережно, щоб дитині не здавлювало шию. Чоловічки, повзунки або боді для немовлят купуйте з урахуванням, що під ними має поміститися підгузник, тому вони повинні бути вільними. У холодну пору року малюка доведеться одягати в декілька речей одночасно, адже дитина відчуває перепади температури так само, як і ви.

Для зимових прогулянок знадобляться теплі дитячі речі, такі як дитячий чоловічок з вовняної або флісової тканини. Зимові речі для новонароджених потрібно купупвати на розмір більше. Не забувайте і про шапочки, які мають бути підібрані за розміром голови, для новонародженого буде достатньо двох-трьох штук.