Ідеальний спосіб підвищити свою кредитоспроможність - надати додаткове забезпечення. Кредит під заставу автомобіля - до 100 000 гривень. З нами ви отримаєте кредит швидко і якісно. Для підприємців - з першого дня роботи.

Отримати кредит під заставу авто

Якщо Вам потрібні гроші, кредит під залог авто - дуже гарне рішення. З цим продуктом можна отримати еквівалент від 50 до 60% вартості автомобіля. Сума кредиту залежить від безплатної оцінки, проведеної компанією, з якою ми співпрацюємо. Онлайн - оцінка автомобіля заснована на внутрішній моделі, яка постійно конвертує ринкову вартість. Якщо у вас немає негативних записів, кредит може становити до 85% вартості автомобіля. Коли розстрочку не погашено, легковий автомобіль передається повністю. Кредит надається компанією, з якою ви співпрацюєте.

Кредити під заставу автомобіля:

  • Автокредит - це вигідне фінансування для всіх, чия проблема - низький дохід чи затримки з погашенням.
  • Завдяки забезпеченню кредиту, ви можете отримати велику суму грошей, які ви витрачаєте на будь-яку вибрану вами мету, не повідомляючи про це кредитора. Ви маєте це перевірити!
  • У вигляді автокредиту ви отримуєте необхідні кошти та при цьому можете повноцінно користуватися автомобілем, який слугував запорукою кредиту.

Автокредит - це мінімум формальностей та максимум вигоди - суму позики ви отримаєте навіть того ж дня. Зв'яжіться з консультантом.

Ви мали затримку платежу? Автокредит - рішення для вас!

Автокредит може виявитися виключно вигідним варіантом фінансування для людей, у яких у минулому були затримки із виплатою кредитів та кредитів. Завдяки додатковому забезпеченню ТЗ у разі несплати договірного зобов'язання банк отримує гарантію повернення позикових коштів, що випливають із встановленої застави.

Тому надання кредиту під заставу транспортного засобу пов'язані з дещо іншими умовами розгляду заявки. Таким чином автокредит під заставу автомобіля є відмінним рішенням для людей, які мають транспортний засіб, зареєстрований в Україні. Сума коштів, яку можна отримати, залежно від індивідуальних обставин позичальника та характеристик автомобіля може бути справді значною. Після повного погашення кредиту банк випускає заставу і власник знову може повністю володіти своїм автомобілем.

Автокредит - як виглядає процес подання заявки?

Автокредити зазвичай відрізняються простим і ліберальним підходом до процесу аналізу заявки. Кредитна компанія може запросити у заявника додаткове забезпечення за наданим кредитом. Одним із найпопулярніших рішень є автокредит. Скористатися автокредитом може будь-який власник транспортного засобу, який потребує готівки та з різних причин не може їх отримати у вигляді традиційної позики або позики.

Транспортний засіб є додатковим забезпеченням для кредитної компанії - у разі повернення та розірвання кредитного договору застава переходить у повне майно кредитора. Кредит під заставу стає дедалі популярнішим на фінансовому ринку. Його часто використовують люди у боргах та з неідеальною кредитною історією. Для цієї групи клієнтів кредит під заставу може бути можливістю покращити своє фінансове становище.