Коли слід звернутися до адвоката з трудового права?

Третю частину життя ми, так чи інакше, проводимо на роботі. Спочатку ми знаходимося в пошуку роботодавця або співробітників, потім нам необхідно укласти трудовий контракт, а потім і грамотно припинити трудові правовідносини.

У кожній з таких ситуацій важливо мати надійне плече адвоката, який зможе надати консультацію і допомогти розібратися в усіх тонкощах правовідносин між співробітником і керівництвом.

Коли слід звертатися до адвоката по трудовому праву і в яких категоріях справ без нього ніяк, нам докладно розповів юрист Альва Прайвесі Андрій Пісоцький.

адвокат з трудових справ

Категорії трудових спорів

Трудові правовідносини – це відносини між працівником і роботодавцем, які засновані на трудовому договорі сторін. Такі взаємовідносини регулюються Кодексом законів про працю, яким визначені права і обов'язки сторін, умови оплати і режим праці. У зв'язку з цим можуть виникати такі суперечки:

  • спори, пов'язані з виплатою заробітної плати, відпускних, вихідної допомоги;
  • спори, які пов'язані з припиненням трудових правовідносин;
  • спори майнового характеру, пов'язані з відшкодуванням збитків та матеріальною відповідальністю;
  • розгляди, пов'язані з укладенням і виконанням трудового договору.

Зіткнулися з однією із таких ситуацій і не знаєте, що робити? Не пропустіть момент і зверніться за правовою консультацією до адвоката. Своєчасно здійснений дзвінок може не тільки вирішити суперечку, а й допоможе уникнути судових розглядів.

У чому полягає допомога юриста?

Роботодавець запропонував підписати контракт і дав на вивчення NDA, але ви не знаєте, на що звернути увагу і чому в трудовому договорі так багато сторінок? Тоді варто звернутися за допомогою до адвокатів, які мають експертні знання в області трудового права. Так ви можете отримати у юриста одну з таких послуг:

  1. консультування з питань аналізу укладення, виконання та припинення трудових відносин;
  2. медіація зі спірних ситуацій з протилежною стороною;
  3. отримання правових висновків з питань отримання виплат, гарантій і виконання інших зобов'язань, визначених трудовим законодавством;
  4. представництво інтересів в суді.

Тільки довіривши вирішення трудового спору адвокату, який має досвід досудового і судового супроводу клієнта в цій сфері, можна розраховувати на результат на свою користь.

Практикуючі юристи з трудового права не тільки нададуть консультацію щодо вирішення хвилюючого вас питання, а й допоможуть досягти необхідного вирішення в найкоротші терміни. Довіртеся адвокатам вже сьогодні - результат не змусить вас чекати.