Двостороння сигналізація допоможе надійніше захистити автомобіль

На сьогодні кожне велике місто України перенасичено приватними автомобілями, адже автомобіль сьогодні це вже не розкіш, а звичайна буденність. Проте, разом з ростом кількості автомобілів, росте і кількість зловмисників які наживаються на приватній власності інших, наживаючись на цінних речах, які залишають в своїх автомобілях власники на стоянці перед домом, або навіть уганяючи автомобілі на продаючи їх по запчастинам, чи якимось іншим способом.

Першим автомобілем на який зверне увагу зловмисник, буде той автомобіль, який не обладнаний сигналізацією, адже вночі можна легко зламати замок в цьому автомобілі і далі робити з ним, та речами, які в ньому лежать, по суті, все що завгодно, не маючи при цьому ніяких проблем. Автомобіль який обладнаний сигналізацією стає об’єктом для крадіжки набагато рідше, але і це не дає гарантії, що власник автомобілю почує звук автосигналізації вночі. Тому найкращим виходом буде двостороння сигналізація, встановлення якої зараз не коштує надто дорого, щоб ризикувати своїм майном зайвий раз. До того ж продається така автомобільна сигналізація багато де, а встановити її на автомобіль візьмиться будь-який автоелектрик, адже нічого незвичайного в її встановленні немає.

Чим двостороння сигналізація відрізняється від звичайної?

Ефективність двосторонньої сигналізації для автомобіля очевидна, так як навіть якщо власник спить, а його вікна щільно замкнуті, він все одно почує сигналізацію свого автомобіля. Все же завдяки спеціальному брелкові, який йде у комплекті з сигналізацією, і який за допомогою звукового сигналу (та в деяких моделях, також і вібровиклика) продублює спрацювання сигналізації в автомобілі. До того ж на LED дисплеї такого брелка буде висвітлюватися також і інформація щодо того, по якій причині було спрацювання сигналізації в автомобілі. Наприклад, на машину може впасти гілка з дерева, або стрибнути кіт – сигналізація спрацює, але небезпеки в цьому немає, а якщо на дисплеї буде показано, що в автомобілі відкриті двері – скоріш за все це дії зловмисника.

Існують також такі моделі автомобільних сигналізацій в яких є вбудований GSM модуль, тобто при спрацюванні сигналізації, автомобіль автоматично буде дзвонити своєму власнику, попереджуючи про небезпеку, котра з ним коїться. Але це вже зовсім нова історія.