Sklad Service 2022: виклики, які ми здолали

2022 року ми доклали зусиль, аби пережити цей рік і наблизити перемогу України. Як бізнесу, нам довелося зіштовхнутися з низкою нових викликів – падіння платоспроможності, падіння попиту, раптова зміна постачальників. Про те, як ми їх долали, у нашому матеріалі.

SSK: крокуємо до Перемоги разом!

Раптове зниження платоспроможності партнерів і клієнтів поставило на паузу проєкти, які коштували мільйони. Генеральний директор “Sklad Service”, Дмитро Ленок, зауважує, що попит на стелажні системи, які складають основну частку продукції компанії, зазнав істотних змін. Навіть компанії з відносно безпечніших регіонів України надають перевагу купівлі вживаних конструкцій. Якщо до війни попит на них становив менше 10%, то нині – до 30%.

Змінились і споживчі потреби: нині клієнтів переважно цікавить техніка в наявності. Товари під замовлення стали менш актуальними: клієнтам потрібне рішення тут і зараз.

Нам вдалося знайтти рішення

  • Ми знайшли нові шляхи доставки продукції й обладнання. Нам довелося змиритися, що найближчим часом на деякі території України ми не зможемо її здійснити (але ми віримо, це неодмінно станеться).
  • Ми допомогли нашим партнерам у переміщенні складів, проведенні демонтажних і монтажних робіт на новому місці. Допомога - це про тривалу співпрацю і взаємопідтримку бізнесів. Особливо в той час, коли ми всі повинні максимально згуртуватися.
  • Нам вдалося завершити масштабні проєкти для українських флагманів: "Фармак", "Юрія Фарм", "Агромат", "Глобино" й інших.
  • Ми відкрили новий для себе напрямок - затребувані швидкомонтовані й мобільні споруди, - і продовжуємо активно його розвивати.
  • Інтенсивно розвиваємо 3D-моделювання, - це ефективний спосіб уникнути багатьох помилок.
  • Зробили акцент на IBC контейнери: з'явилися нові єврокуби, в яких зручно тримати запаси води чи палива. Ми намагаємося допомогти нашим клієнтам пережити цей час комфортніше.

І, звісно, компанія SSK допомагає ЗСУ, адже найзаповітніше бажання на 2023 рік - це перемога!