Програма для запису клієнтів Бітрікс24 важлива для багатьох сфер бізнеса

Однією з головних цінностей програми Бітрікс24 є правильне збереження і ведення клієнтської бази. Саме завдяки даній програмі можливо створювати довірчі відносини як з існуючими так і з новими клієнтами. Завдяки простому робочому процесу програма для запису клієнтів Бітрікс24 така популярна. Зокрема це стосується ведення ділового листування, створення комерційних пропозицій, обробки замовлень, розширення бази контактів, фіксування звернень та виставлення рахунків, що сприятиме більш вигідним комерційним угодам.

То ж чому саме програму для запису клієнтів потрібно обирати ? Відповідь на дане питання дуже просте, адже в фундаменті даної програми основним є індивідуальний підхід, який забезпечує надійне збереження інформації про контакти, історію звернень та продажів клієнта, його побажань та інші інформаційні матеріали щодо покупців, які програма для запису клієнтів Бітрікс24 легко запам'ятає. Але це ще далеко не всі переваги, які надає і реалізує програма для запису клієнтів, а саме:

  • усі телефонні дзвінки, листи, переписки з клієнтами на сайті і в соціальних мережах збережені в CRM;
  • CRM сама веде клієнта від холодного контакту до успішної операції;
  • роботизована система програми відправляє клієнтам листи, sms і автоматизує продаж;
  • CRM-маркетинг сприяє посиленню первинних і повторних продаж.

На сьогоднішній день програма для запису клієнтів Бітрікс24 являється найбільш економічно вигідною, оскільки клієнт завжди зможе оперативно поставити потрібні задачу та виконати її в передбачений термін. Завдяки функціям програми, клієнт зможе оптимізувати свою роботу витративши на це обмаль часу. Саме тому, дана програма користується великим попитом, адже навіть користувач початкового рівня зможе розібратися в даній програмі.

Важливо додати, що для прискорення роботи програма для запису клієнтів Бітрікс24 використовує готові покрокові сценарії та скрипти для менеджерів, а завантаживши безкоштовний мобільний додаток можливо на будь-яку з популярну операційну систему. Клієнт завжди зможе керувати та слідкувати за продажами з будь-якої точки світу.

Також при всіх вищеперерахованих перевагах даної програми, варто додати, що вона обслуговується 24 години на добу і при можливих непередбачених похибках завжди можна звернутись у службу підтримки, у якій швидко вирішать виниклу проблему.