ГБО на автомобіль: підбір, установка та обслуговування в Києві

Експлуатація авто, обладнаного газовою установкою, надає власнику багато переваг. При дбайливому і своєчасному обслуговуванні, періодичній перевірці та своєчасній заміні розхідних матеріалів такі транспортні засоби проїжджають на газу великі відстані. 

Обирайте устаткування від надійних, перевірених виробників, які вигідно використовувати на будь-яких авто. Спеціалісти рекомендують встановлювати дороге газове обладнання на вигідних умовах (газ на авто в рассрочку). Такий вибір допоможе зекономити автовласнику у майбутньому.

Наприклад, автосервіс Мотор-Газ зазначає, що авто на газу легко проходять навіть 350 тис. км. Для цього варто враховувати рекомендації досвідчених майстрів, що спеціалізуються на встановленні ГБО та його подальшому сервісі. 

Зверніть увагу на деякі рекомендації:

  • Детальний підбір устаткування та якісний монтаж з дотриманням заходів безпеки. Хороше обладнання збільшує в рази експлуатаційні показники, а використані елементи мають більший ресурс використання. Враховуйте, що на правильну роботу устаткування та його безпечність впливає професійний монтаж і налаштування. Звертайтесь виключно до сертифікованих спеціалістів!
  • «Нульове» ТО. Досвідчені техніки СТО Мотор-Газ наголошують на важливості попереднього ТО, яке слід проходити після перших – 1000-1500 км. На цьому етапі проводиться виключно комп’ютерна діагностика та налаштування програмного забезпечення. 
  • Планове обслуговування та професійна діагностика устаткування. Перевірка цілісності системи, герметичності балона, чистка форсунок, заміна масла та інших розхідних матеріалів, усунення похибок роботи електроніки, а також ряд інших діагностичних робіт включає планове ТО, яке варто проходити згідно з розкладом, зазначеним у сервісній книзі ГБО. 

6464dfd92a6fb.webp

Окрім цього варто пам’ятати про правила безпеки експлуатації автомобіля з ГБО. Записуйтесь на обслуговування газобалонного обладнання заздалегідь, адже це допоможе вам уникнути черг та правильно спланувати свій час. 

В Мотор-Газ послуги з обслуговування ГБО, в тому числі діагностичні роботи та заміну агрегатів надають оперативно, якісно. Для швидкої перевірки усіх важливих складових газобалонного устаткування, компанія використовує виключно професійне діагностичне приладдя та інструменти. 

Обслуговування автомобілів великогабаритних з монтованим ГБО також проводять в Києві. Для цього станція має місткі та комфортні бокси. 

Якісно, ефективно та безпечно обслужити авто з ГБО, можна на сервісі “Motor Gas”.